На земельному аукціоні у міськраді Черкас ціна за оренду гектару землі на Одеській під час торгів зросла вчетверо

На земельному аукціоні у міськраді Черкас ціна за оренду гектару землі на Одеській під час торгів зросла вчетверо У Черкаській міській раді провели черговий земельний аукціон. Як інформують у прес-службі установи, на торги виставлялося право оренди земельної ділянки строком на 49 років.

Вона має площу у 1,099 га і розташована за адресою вул.Одеська, 23. Призначення земельної ділянки – для розташування будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

Для участі у аукціоні зареєструвалися четверо учасників. Стартова ціна права оренди за один рік становила 111497 грн. Між учасниками виникла серйозна конкуренція. Адже у результаті торгів за цим лотом було зроблено 614 кроків підвищення ціни. Таку кількість кроків було зроблено уперше за історію проведення аукціонів у Черкаській міській раді, зазвичай обмежувались 5-19 кроками. За ділянку вдалося вторгувати 454109 грн, тобто ціна більш як учетверо перевищила стартову.

Департамент архітектури та містобудування забезпечив прозорі умови земельних торгів, відкритий доступ до інформації про лот та здорову конкуренцію між учасниками аукціону.

Нагадаємо, міський голова Анатолій Бондаренко раніше дав доручення провести повну інвентаризацію всіх наявних земельних ділянок, які можна здати у оренду або виставити на продаж, та розподілити їх на інвестиційно-привабливі лоти для проведення відкритих аукціонів.
02.06.2021 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter