Компанія Aptiv готується до відкриття в Черкасах заводу з виробництва електрокабельної продукції для автомобілебудування

Компанія Aptiv готується до відкриття в Черкасах заводу з виробництва електрокабельної продукції для автомобілебудуванняЯк інформують у Черкаській ОДА, після кількох років перемовин та роботи з інвестором, компанія Aptiv готова взятися за запуск в обласному центрі власного заводу. Про реальні кроки із втілення задуманого говорили сьогодні під час зустрічі голова ОДА Олександр Скічко та директор заводу «Aptiv Service Ukraine» Флорін Лезеу.

Міжнародна компанія Aptiv спеціалізується на виробництві автозапчастин. Вона є партнером Volkswagen, BMW, Renaut, Fiat, Porshe, Audi. В Україні компанія вже має три заводи, які виготовляють електрокабельну продукцію. Зокрема у Вінниці, Чернівцях та Івано-Франківську. Нині ж мають в планах до кінця року запустити завод і в Черкасах.

– Зараз завершуємо процес підготовки з відкриття нового заводу з виробництва електрокабельної продукції для автомобілебудування у Черкасах, – відзначив директор заводу «Aptiv Service Ukraine» Флорін Лезеу. – Це зробить Україну двадцять п’ятою країною, у якій працюватиме команда Aptiv. Втілювати задумане будемо двома етапами. На першому створимо 300 нових робочих місць. На другому протягом року плануємо набрати до 2000 співробітників із подальшою можливістю збільшення штату до 4000 працівників.

Розпочала компанія перемовини зі створення заводу на Черкащині ще у 2019 році. Відтоді провели низку зустрічей з владцями області та Черкас, підписали меморандум про співпрацю з Черкаським державним технологічним університетом та налагодили співпрацю з обласним центром зайнятості.
02.06.2021 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter