У січні-квітні 2021 року хімічні підприємства Черкащини виробили промислової продукції на 6,9 % більше, ніж торік

У січні-квітні 2021 року хімічні підприємства Черкащини виробили промислової продукції на 6,9 % більше, ніж торік   За даними Головного управління статистики у Черкаській області на підприємства з виробництва хімічних речовин та хімічної продукції припадає 6,5% реалізованої в області промислової продукції. За січень–квітень поточного року випуск промислової продукції підприємствами цієї галузі зріс на 6,9% порівняно з відповідним періодом попереднього року. Серед основних видів продукції зросло виробництво засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило, включаючи допоміжні засоби для миття, розфасованих для роздрібної торгівлі (крім тих, що їх використовують як мило та поверхнево-активні речовини), неорганічних фунгіцидів, бактерицидів та протруювачів насіння, розчинників та розріджувачів складних органічних, нітрату амонію, гербіцидів.

В розвиток галузі підприємствами з виробництва хімічних речовин та хімічної продукції за підсумками 2020 року освоєно 206,8 млн.грн капітальних інвестицій, що становило 11,2% загального обсягу в промисловості області.

На підприємствах галузі задіяно 3,9 тис. осіб, або 7,9% працюючих у промисловості. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за січень–квітень 2021 року зросла порівняно з відповідним періодом попереднього року на 6,8% і становила 15,5 тис.грн, що в 1,3 раза перевищує середній показник по промисловості.
28.05.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter