ОДА: На Черкащині за китайські інвестиції планують побудувати сміттєпереробний завод

ОДА: На Черкащині за китайські інвестиції планують побудувати сміттєпереробний завод Як інформують у Черкаській ОДА, центр сортування, переробки, утилізації твердих побутових відходів мають намір побудувати на Черкащині. Для цього залучатимуть китайські інвестиції. Меморандум про партнерство та співробітництво підписали сьогодні в ОДА Олександр Скічко та черкаська компанія ТОВ «Екоцентр МБО-Т», що є партнером китайської компанії «China Gezhouba Group Co.», Ltd .

Олександр Скічко відзначив, що на Черкащині немає жодного сміттєпереробного заводу. Хоча, відповідно до Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2027 років та обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2021-2027 роки, передбачено створення економічних можливостей для розвитку потужностей з перероблення відходів та залучення інвестицій у сферу поводження з відходами.

– Щороку в Черкаській області утворюється близько 1,3 млн тонн відходів I-IV класів небезпеки, – відзначив голова ОДА. – І одним з проблемних питань наразі є впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів. Загальносвітовий тренд із роздільного збирання побутових відходів, до прикладу, впроваджено тільки у 8 % міст нашої області. Тому інвестпроекти в цій сферу для нас завжди будуть пріоритетними. Жодних штучних бар’єрів, бюрократичних цензів чи утисків – це я гарантую як очільник ОДА. Комунікація потенційних і наявних інвесторів із органами держвлади на Черкащині є і буде максимально прозорою та конструктивною.
18.05.2021 19:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter