Бондаренко зустрівся з представниками «Богдан Моторс» на предмет закупівлі тролейбусів для Черкас

Бондаренко зустрівся з представниками «Богдан Моторс» на предмет закупівлі тролейбусів для Черкас Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко провів зустріч із представниками компанії «Богдан Моторс» – директором луцького автоскладального заводу Дмитром Писаним та черкаського Олександром Шевелем. Мова йшла про оновлення рухомого складу тролейбусного парку Черкас та про їхній досвід участі в проектах із модернізації громадського транспорту, які фінансуються коштом Європейського банку реконструкції та розвитку або ж Європейським інвестиційним банком.

За словами Дмитра Писаного, компанія «Богдан Моторс» виготовляє тролейбуси із 2007 року. Транспорт їхнього виробництва курсує в Києві (101 од.), Харкові (77 од.), Кременчуці (41 од.), Хмельницькому (41 од.), Сумах (21 од.) та в Луцьку (10). Вісім тролейбусів цього бренду перевозить пасажирів у Черкасах.

– Ми виготовляємо якісний продукт із автономним ходом та з технічними характеристиками, які дозволяють найбільш економічно експлуатувати його на лінії. Ми б могли, в разі замовлення, виготовляти до лести тисяч тролейбусів у рік, – говорить Дмитро Писаний. – Уже четвертий рік ми співпрацюємо з українськими містами та змагаємось у тендерах, які фінансуються коштом Європейського банку реконструкції та розвитку або ж Європейським інвестиційним банком.

Анатолій Бондаренко наголосив, що оновлення рухомого складу комунального громадського транспорту – одне із пріоритетних завдань міської влади. Наразі фахівці мерії вивчають різні варіанти для втілення цих намірів у життя.

– Ми готові розглянути всі варіанти, для нас головне – прозорі умови та комфорт для пасажирів, – прокоментував міський голова.
18.05.2021 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter