Більшість проєктів Громадського бюджету реалізовано в Чигиринській ОТГ

Більшість проєктів Громадського бюджету реалізовано в Чигиринській ОТГ Як інформують у Черкаській облраді, в Чигиринській громаді уже реалізували більшість проєктів Громадського бюджету.

нями територіальна громада втілила другий із трьох проектів-переможців. А ще планує створити мобільний кінотеатр просто неба.

- Втілено проект «Облаштування дитячого майданчика по вулиці Житловий масив в с.Стецівка». Саме в цій частині села проживає понад 50 діток, які до цього часу не мали місця для дозвілля та активного відпочинку, - розповідає заступник Чигиринського міського голови Валентина Алєксєєвець. - За кошти місцевого бюджету (майже 50 тисяч гривень) проведено закупівлю та встановлення елементів дитячого ігрового майданчика. Сьогодні тут вже людно, гамірно, дітки збігаються з усіх вулиць покататися на каруселях.

Крім того, завершено реалізацію проєкту по встановленню вуличного відеоспостереження на території дитячо-спортивного майданчику «Раді Вас Бачити» в селі Галаганівка, що дає можливість діткам безпечно проводити дозвілля.

Нині триває формування тендерної документації по третьому проєкту - «Мобільний кінотеатр просто неба – пориньмо у світ зірок разом» - для проведення закупівель.
12.05.2021 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter