Компанія Aptiv Service в червні 2021 року відкриває виробництво з виготовлення електрокабельної продукції в Черкасах

Електрокабельну продукцію для відомих автомобільних брендів, як-то: Audi, Mercedes-Benz, Fiat, Škoda Auto, уже в червні розпочнуть виготовляти в Черкасах. Як інформують у міськраді Черкас, над цим працюватиме компанія Aptiv Service, яка наразі завершує процес підготовки до відкриття нового заводу в Черкасах та готує персонал. Наше місто стане першим в Україні, де буде представлена ця команда.

Про це йшлося під час зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка, його першого заступника Сергія Тищенка із представниками компанії – операційною менеджеркою заводів України у «Aptiv Service» Анкою Меган та директором заводу в «Аптів Сервіс Україна» Флорін Лезеу, які завітали з Румунії, операційним директором заводів континентальної Європи у «Аптів Сервіс» паном Яцек Полак (гість із Польщі), фінансовим директором у «Аптів Сервіс» паном Джоакім Маркесом із Португалії, а ще – з начальником відділу персоналу Оленою Антошевою та організаторкою із персоналу Марією Качановою.
Компанія Aptiv Service в червні 2021 року відкриває виробництво з виготовлення електрокабельної продукції в Черкасах

– Ми глобальна технологічна компанія, яка виробляє сервіси й електрокабельне обладнання для автомобілів, – розповіла під час зустрічі пані Анка Меган. – Для України наша компанія не зовсім нова – працюємо із 2007 року. Маємо три заводи-партнери в Івано-Франківську, Вінниці та в Чернівцях. Натомість у Черкасах відкриємо першу материнську компанію в Україні. Для цього орендуємо потужності одного із заводів.

За її словами, відразу після запуску виробництва працевлаштують близько 300 фахівців, які нині проходять підготовку. Утім, в планах до кінця року розширити штат до 1500 осіб.

– Наша компанія планує бути роботодавцем вибору, через це й звертаємось про співпрацю до місцевої влади, – пояснює Анка Меган.

Перемовини із представниками «Aptiv Service» для запуску виробництва в Черкасах тривали близько року.
30.04.2021 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter