Черкаська міськрада звернулася до Президента Зеленського з проханням зберегти старі умови співпраці теплопостачальних підприємст з НАК "Нафтогаз"

З 1 травня НАК «Нафтогаз України» доставлятимуть газ теплопостачальним підприємствам (зокрема, йдеться про КПТМ «Черкаситеплокомуненерго») тільки за умови попередньої оплати, а постачальника «блакитного палива» можливо змінити лише після повної відсутності боргів перед національною компанією. Як інформують у міськраді Черкас, такі нові її вимоги ставлять під загрозу подачу тепла й гарячої води мешканцям багатоповерхівок та в заклади соціальної інфраструктури.

Про це під час сесії заявив депутат міської ради Павло Карась.

За його словами, нині оплата за отриманий природній газ здійснюється до 25 числа місяця, наступного за розрахунковим.

– Такі умови для теплопостачальних підприємств є оптимальними й максимально наближені до умов розрахунків за теплову енергію між постачальниками тепла та споживачами, – прокоментував Павло Карась.

Черкаська міська рада більшістю голосів підтримала звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, виконувача обов’язки міністра енергетики України, очільника НКРЕКП та до голови обласної державної адміністрації з проханням втрутитися в цю ситуацію та не допустити відключення гарячої води в місті.

Зокрема, обранці просять залишити старі умови співпраці з «Нафтогазом».
28.04.2021 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter