З 1 травня "Нафтогаз Україна" переводить всіх абонентів на новий річний тариф "Фіксований"

Як інформує finbalance.com.ua, компанія «Нафтогаз України» (входить у групу “Нафтогаз”) заявляє, що з 1 травня 2021 року автоматично переводить клієнтів на новий річний тарифний план – «Фіксований»:

“Компанія запропонувала своїм клієнтам найвигіднішу ціну на газ серед постачальників на ринку. Відтак, ціна на блакитне паливо від ГК «Нафтогаз України», яку компанія встановлює з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року, дорівнює 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Річні тарифні плани – це ринковий спосіб забезпечити населенню страховку від сезонних цінових коливань, які клієнти відчували, наприклад, минулого року. Фіксовані цінові пропозиції постачальників захищають населення, але при цьому зберігають конкуренцію та ринку газу. У травні ГК «Нафтогаз України» зосередилася виключно на «Фіксованому» тарифному плані, щоб зберегти позицію цінового лідера та забезпечити своїм клієнтам найнижчу цін на газ протягом року. «Фіксований» тарифний план не передбачає жодних передплат. Як і раніше, клієнти мають сплатити лише за спожитий об’єм газу за фіксованою ціною до 25 числа кожного місяця. Новий тарифний план доступний для отримувачів пільг та субсидій.
26.04.2021 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter