Господарський суд в Черкаській області припинив процедуру банкрутства ПАТ "Черкасиобленерго"

Господарський суд в Черкаській області припинив процедуру банкрутства ПАТ "Черкасиобленерго"Як інформують у ПАТ "Черкасиобленерго", рішення про припинення процедури банкрутства енергетичного Товариства 30-го березня ухвалив Господарський суд в Черкаській області. Детально про це, а також інші важливі кроки, які будуть реалізовані найближчим часом, говорили сьогодні у головному офісі ПАТ «Черкасиобленерго». Участь у заході взяли голова правління Товариства Олег Самчук, народний депутат України Сергій Нагорняк, депутат Черкаської обласної ради Олег Петренко, директор з правових, майнових та корпоративних відносин Катерина Беспалова, голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний, а також представники трудового колективу та засобів масової інформації регіону.

Ініціатором банкрутства ПАТ «Черкасиобленерго» в 2004 році виступило ТОВ «Агентство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу «А/РТЕК». Так званий борг перед цією структурою виник майже сімнадцять років тому за начебто придбане насіння соняшника, всупереч навіть статутній діяльності ПАТ «Черкасиобленерго».

- Для нашого підприємства рішення Господарського суду Черкащини є по-справжньому значимим, адже нарешті поставлена крапка в історії процесу банкрутства компанії, яка тривала довгих 16 років. Це важливий крок для подальшого ефективного розвитку компанії. Крім цього це дасть нам можливість підвищити ще більше інвестиційну привабливість в процесі приватизації. Рішення про закриття банкрутства додає трудовому колективу впевненості в успішному майбутньому Товариства та їх власній стабільності, - наголосив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

За словами директора з правових, майнових та корпоративних відносин ПАТ «Черкасиобленерго» Катерини Беспалової, закриття справи про банкрутство стало можливим завдяки прийнятому 5 лютого Фондом держмайна України наказу про приватизацію пакету акцій ПАТ «Черкасиобленерго». Відтак відповідно до вимог чинного законодавства, включення об’єктів чи то державного, чи комунального майна до переліку приватизації передбачає припинення процедури банкрутства.
01.04.2021 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter