У квітні ціна газу в Україні для населення становитиме 6,86 грн. за куб.м.

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" у квітні збереже ціну природного газу для побутових споживачів (населення) на поточному рівні 6,86 грн/куб. м, а ціна газу в межах постачальника "останньої надії" на наступний місяць також збережеться на березневому рівні в розмірі 6,99 грн/куб. м.

"Ми своїм клієнтам плануємо запропонувати на квітень таку саму ціну, яка була у них у березні. Й у такий спосіб ми завершуємо опалювальний сезон стабільною ціною", - сказав він в ефірі "5 каналу".

Водночас Коболєв не став говорити, яку фіксовану ціну група готова запропонувати в межах річного контракту, термін дії якого розпочнеться 1 травня 2021 року, і населенню, і оптовим покупцям.

"Цю ціну поки що не визначено. Ми підписали перший великий контракт (з ТОВ "Йе Енергія" Дмитра Фірташа - ІФ), який містить формулу ціноутворення. Ціна буде точно відома 25 квітня цього року", - зазначив голова "Нафтогазу".

Коболєв також повідомив, що частка групи на ринку з серпня 2020 року на сьогодні зросла на 11 п.п. - до 13%.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України встановив на лютий-березень 2020 року граничну ціну газу в 6,99 грн/куб. для побутових споживачів, а також для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) і релігійних організацій.

Інтерфакс-Україна
25.03.2021 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter