У Черкасах судитимуть керівника товариства за несплату 6,8 млн. грн. ПДВ

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури закінчено досудове розслідування та до суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівника приватного товариства за фактом умисного ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах, службового підроблення та використання завідомо підроблених документів, а також стосовно особи, яка сприяла вчиненню цих злочинів.

За даними слідства, керівник одного з товариств м. Черкаси із використанням пов’язаного суб’єкта господарської діяльності, директор якого виступив пособником у формуванні схемного податкового кредиту з податку на додану вартість, шляхом безпідставного відображення у звітності фактично не проведених фінансово-господарських операцій, ухилився від сплати ПДВ за період з грудня 2017 року до липня 2018 року в сумі понад 6,8 млн грн.

У ході досудового слідства завдані державі збитки в сумі 6,8 млн грн не відшкодовано, у зв’язку з чим в інтересах держави прокурором пред’явлено позов про стягнення 6,8 млн грн несплачених податків.
25.03.2021 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter