Вперше в Україні Черкаський "Азот" пакуватиме селітру в слінг-беги

Вперше в Україні Черкаський "Азот" пакуватиме селітру в слінг-бегиНа Черкаському «Азоті» розпочато будівництво лінії з пакування мішків аміачної селітри у слінг-беги. Вартість інвестиційного проєкту – 3,7 млн грн.
Планується, що вже в кінці березня – на початку квітня нову лінію буде пущено в експлуатацію. Лінія буде максимально автоматизованою і на перших етапах дозволить пакувати до 300 тонн продукції на добу. Проєктування та пуск лінії – є частиною виробничої та маркетингової стратегії підприємства.

Слінг-бег – об’ємне м’яке пакування за допомогою якого можна швидко транспортувати великі партії продукції та захищати вироблені мінеральні добрива від впливу атмосферних чинників. Слінг-бег дослівно перекладається як «мішок для мішків». Велике пакування виготовляється з ламінованого поліпропілену, який вміщає в себе 21 мішок (по 50 кг кожний) та щільно закривається.

«Ми орієнтуємося на потреби наших клієнтів, тому на сьогодні практично всі вироблені добрива ми пакуємо в мішки та біг-беги. Ринок мінеральних добрив дедалі більше переформатовується на штучне пакування продукції, ми зобов'язані підлаштовуватися під ринок. Запуск нової лінії суттєво покращить наші логістичні можливості. Річ у тому, що продукція в мішках вимагає захисту від атмосферних чинників і залізницею транспортується лише в спеціально підготовлених критих вагонах. Таких вагонів наразі гостро бракує і в Укрзалізниці, і в трейдерів. Тому підприємством було прийняте рішення налагодити випуск продукції в новому пакуванні. Продукцію в слінг-бегах можна буде відвантажувати у відкритих напіввагонах під тентами. Ми зможемо доставляти добрива швидше і в більшому обсязі», – розповідає Віталій Скляров, Голова Правління ПрАТ «АЗОТ».

Приміщення для нової лінії будується з нуля на території цеху з виробництва аміачної селітри М-9. Черкаський «Азот» стане першим в Україні виробником мінеральних добрив, який запропонує споживачам такий вид пакування.

«Це рішення дозволить оптимізувати витрати на транспорт як для виробника, так і для споживачів. Для фермерського господарства слінг-бег – це вже готовий «мінісклад» для добрив», – наголосив Скляров.
03.03.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter