Жителі Черкаської області заборгували за тепло 362 млн. грн. і за воду 109,4 млн. грн.

Жителі Черкаської області заборгували за тепло 362  млн. грн. і за воду 109,4 млн. грн. Як інформують у Черкаській ОДА, заборгованість населення за спожиті комунальні послуги є одним з непростих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг. Адже воно напряму впливає на можливість функціонування підприємств галузі, надання ними якісних, життєвонеобхідних послуг. Загалом жителі Черкащини заборгували перед надавачами комунальних послуг 362 млн грн за тепло та 109,4 млн грн за послуги водопостачання та водовідведення, інформують у Департаменті інфраструктури та житлово-комунального господарства ОДА.

Борги створюють нерівні умови для учасників ринку житлово-комунальних послуг та підвищують соціальну напругу в суспільстві, зокрема між споживачами, які добропорядно та своєчасно оплачують послуги та тими, які нехтують своїм обов’язком щодо оплати.

Наголошуємо, що несплата споживачами за житлово-комунальні послуги призводить до складнощів у роботі підприємств житлово-комунальної сфери, а саме до зростання заборгованості із виплати заробітної плати працівникам, оплати за отримані енергоносії, паливно-мастильні матеріали та сплати податків, зборів, платежів, що в подальшому порушить стабільну роботу підприємств критично важливої інфраструктури.
01.03.2021 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter