Черкаська ТЕЦ: Накопичивши 50 тис. грн. боргу за опалення, підприємиця з Черкас ледь не лишилася свого магазину

За інформацією Черкаської ТЕЦ, мешканка міста Черкаси з 2018 року за отримані послуги з централізованого опалення накопичила перед підприємством ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» борг у сумі близько 50 тисяч гривень. Зазначена фізична особа-підприємець, маючи у власності продуктовий магазин, за три роки борг лише нарощувала й не розглядала можливості укладення договору реструктуризації. Попередження про звернення до суду та про подальше примусове стягнення боргу через Державну виконавчу службу громадянка ігнорувала.
Черкаська ТЕЦ: Накопичивши 50 тис. грн. боргу за опалення, підприємиця з Черкас ледь не лишилася свого магазину

Для виконання рішення суду співробітниками виконавчої служби було виявлено ліквідне рухоме та нерухоме майно зазначеної боржниці, а саме приміщення магазину з торговим обладнанням, товаром та холодильними шафами. На місці виявлення, за участю представників сторони стягувача, зазначене майно було описано, включно з приміщенням магазину, задля його подальшої реалізації у рахунок погашення боргу перед підприємством ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно». Відповідно до Закону України «Про виконавче провадження», підприємиці було надано 10 днів задля врегулювання зазначеного питання та погашення заборгованості.

Опинившись у такій ситуації, боржниця погасила заборгованість у визначені законодавством строки. Разом із тим, додатково будуть стягнуті збір та витрати виконавчого провадження, що додаються до суми боргу, згідно з чинним законодавством. А це ще декілька тисяч гривень до основної заборгованості.

Застерігаємо наших споживачів, які мають заборгованість за отримані послуги. В разі несплати та накопичення значної суми боргу виконавець послуг Черкаська ТЕЦ буде вимушена скористатися наданим їй, відповідно до чинного законодавства, правом подання судових позовів та примусового стягнення боргу через Державну виконавчу службу. Стягнення може буде реалізовано шляхом накладення арешту на банківські рахунки та картки, арешту й реалізації рухомого та нерухомого майна боржника. До того ж, відомості про боржника буде внесено до Єдиного реєстру боржників одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження.
26.02.2021 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter