Черкаський виконком погодив проекти бюджету міста на 2021 рік та ПСЕР

За інформацією міськради Черкас, 24 лютого відбулося засідання виконавчого комітету. На ньому присутні погодили проекти рішень про бюджет та програму соціально-економічного розвитку на 2021 рік. Наступне слово – за депутатами.
Черкаський виконком погодив проекти бюджету міста на 2021 рік та ПСЕР

Як наголосив секретар міської ради Юрій Тренкін, усі пропозиції, які були внесені до проекту головного кошторису Черкас, узгоджені із директорами департаментів, начальниками управлінь та з керівниками депутатських фракцій.

– У нас є пропозиції стосовно збільшення видаткової частини бюджету на понад 172 мільйони гривень, – прокоментував Юрій Васильович. – Ми попрацювали зі структурними підрозділами й дійшли висновку, що зможемо збільшити надходження до бюджету за рахунок залучення коштів від продажу землі через аукціон та продажу майна. Вважаю, ці показники – цілком реалістичні. Головне, вчасно приймати необхідні рішення.

Перший заступник міського голови Сергій Тищенко додав, що над проектом ПСЕР та бюджету в мерії працювали понад двох тижнів.

Крім того, виконавчий комітет погодив проект рішення, який передбачає можливість відшкодування вартості послуг із фізіотерапії «Астрі». Як відомо, за договорами, укладеними з Національною службою здоров’я України, закладам не оплачуються деякі фізіотерапевтичні послуги (це, зокрема, водолікування, світлолікування, електролікування і т.п.).

Кожного року в цій поліклініці проходять реабілітацію від 3500 до майже 4 тисяч осіб. Значну частину послуг її пацієнти проходять за пільговою ціною або ж безоплатно за направленням від сімейного лікаря.
25.02.2021 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter