1 березня 99,4 % акцій Черкаського приладобудівного заводу планують продати на електронному аукціоні

Державний пакет акцій розміром 99,4554% у статутному капіталі акціонерного товариства «Черкаський приладобудівний завод» у кількості 57 811 292,00 штуки номінальною вартістю 14 452 823 гривні продадуть на електронному аукціоні, який відбудеться 1 березня. Про це інформує cherkasy24.info.

Майно товариства складають основні засоби та фонди, обігові кошти, цінні папери, а також інші оборотні та необоротні активи і цінності, вартість яких обліковується та відображається в балансі товариства або враховуються в інших, передбачених законодавством, формах обліку майна товариства.
1 березня 99,4 % акцій Черкаського приладобудівного заводу планують продати на електронному аукціоні

Основні види діяльності: виробництво електродвигунів, генераторів і трансформаторів (основний), виробництво електричних побутових приладів, механічне оброблення металевих виробів, виробництво інструментів, виробництво обладнання зв’язку, електромонтажні роботи, обслуговування систем безпеки, вантажний автомобільний транспорт, діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, виробництво та реалізація товарів народного споживання.

Завод знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. 30 років Перемоги, буд 5/1.
15.02.2021 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter