Черкасиводоканал: З 1 січня розмір плати за абонентське обслуговування зменшено

Черкасиводоканал: З 1 січня розмір плати за абонентське обслуговування зменшеноВідповідно до вимог чинного законодавства, для споживачів КП «Черкасиводоканал», що проживають у багатоповерхових будинках, плату за абонентське обслуговування виведено в окремий платіж. З 1 січня 2021 року розмір абонплати встановлено у розмірі 13,94 грн. Про це інформують у КП "Черкасиводоканал".

Структурою зазначеної абонплати не передбачено обслуговування розподільчих приладів обліку води (квартирних лічильників). В першу чергу, це пов’язано з вимогою Уряду щодо запровадження запобіжних профілактичних заходів з метою мінімізації ризику поширення COVID-19, які унеможливлюють виконання робіт з обслуговування (демонтаж, транспортування, періодична повірка та монтаж) індивідуальних приладів обліку холодного водопостачання в житлових та нежитлових приміщеннях у багатоквартирних будинках в необхідних обсягах.

Такі зміни пов’язані не лише з карантинними обмеженнями, а й зі змінами у законодавстві, які наберуть чинності найближчим часом. Мова йде про Законопроект №2458, який регламентує виключення з розрахунку абонплати роботи з обслуговування індивідуальних приладів обліку в багатоквартирних будинках.

У платіжках споживачів за січень буде відображено коригування сплаченої у 2020 році абонентської плати, що також пов’язано з обслуговуванням розподільчих приладів обліку.
04.02.2021 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter