З чотирьох ПП до бюджету стягнуто 477 тис. грн. за незаконне використання землі для зберігання майна Пальмірського цукрозаводу

Господарським судом Черкаської області задоволено позов Золотоніської місцевої прокуратури та до місцевого бюджету стягнуто понад
477 тис грн. коштів за використання земельної ділянки промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення загальною площею майже 72 га в адміністративних межах Вознесенської сільської ради Золотоніського району.

Прокуратура зясувала, що чотири приватних товариства використовували вказану земельну ділянку для розміщення та експлуатації придбаної ними нерухомості колишнього Пальмірського цукрового заводу у вигляді основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд загальною площею 57 тис кв. м, а це близько 6 гектарів, без правовстановлюючих документів та сплати орендної плати.

Вказане мало наслідком порушення інтересів держави в особі розпорядника землі – Черкаської обласної державної адміністрації та Вознесенської сільської ради через ненадходження до місцевого бюджету очікуваних коштів.
21.01.2021 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter