2021 року кожен депутат міськради Канева отримає по 8 тис. грн. для надання матеріальної допомоги

Як інформують у міськраді Канева, кожен депутат міськради отримає по 8 тис.грн. для надання матеріальної допомоги жителям громади.

Відповідну програму «Депутатський фонд» на 2021 рік було затверджено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у середу, 23 грудня ц.р.

Обсяг фінансування Програми визначено в розмірі 208 тис.грн., з них по 8 тис.грн. на кожного депутата міської ради з 26-ти.

Нагадаємо, Програма спрямована на стимулювання діяльності депутатського корпусу міської ради, для надання матеріальної грошової допомоги мешканцям Канівської громади, які опинилися у складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати.

Матеріальна допомога є безповоротною допомогою, яка надається мешканцям міста Канева та сіл Яблунів, Межиріч, Лука, Бабичі, Кононча, Гамарня, Хмільна, Хутір Хмільна, Михайлівка, Пекарі.

До слова, обсяг фінансування програми з місцевого бюджету на 2020 рік складав 238 тис.грн. Оскільки депутатський корпус попереднього скликання нараховував 34 депутати. Матеріальна допомога надавалась згідно з поданими заявами та відповідними документами. Зокрема, малозабезпеченим та соціально-незахищеним верствам населення на лікування та на хірургічне втручання.
31.12.2020 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter