Черкаська облрада ухвалила програму розвитку підприємництва на 2021-2025 роки

Черкаська облрада ухвалила програму розвитку підприємництва на 2021-2025 роки Як інформують у Черкаській облраді, під час позачергової сесії депутати підтримали програму розвитку малого та середнього підприємництва на 2021-2025 рр.

Ця програма розроблена на вимогу законодавства та з урахуванням регіональних особливостей, а також економічних та соціальних проблем області.

Зауважимо, що за даними статистики, станом на листопад 2020-го року на Черкащині зареєстровано понад 51 тисяча ФОПів, що на 1,1% більше, ніж було торік. Проте пандемія і подальший карантин ускладнили ведення підприємницької діяльності. У новій програмі передбачено систему заходів, які сприятимуть розвитку малого та середнього підприємництва, сконцентрують ресурси на пріоритетних напрямках та проєктах, а також накопичать досвід та розповсюдять найкращі практики в межах області.

Серед основних заходів:

- покращення іміджу підприємництва (промоційні ролики, економічні форуми, «Тиждень підприємництва», обласний конкурс якості продукції «Черкаська якість»);- розвиток системи об’єктів інфраструктури (створення Центру розвитку креативної економіки, інституційна підтримка інформаційних пунктів підприємця, проведення інформаційно-комунікаційних заходів щодо можливостей державної підтримки бізнесу в період пандемії;

- полегшення доступу МСП до фінансових ресурсів (організація щорічного конкурсу молодіжних стартапів в галузі креативної економіки, ІТ, цифрових технологій, крафтової продукції);

- підвищення конкурентоспроможності (проведення навчальних курсів, тренінгів та бізнес-майстерень, зокрема і для учасників АТО й ООС).
28.12.2020 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter