Міському голові Катеринополя Коваленку депутати з першого дня роботи дали надбавку за високі досягнення в роботі

Як інформують Вісті Черкащини, на другому пленарному засіданні Катеринопільської селищної ради VIII скликання депутати вирішили:

1) Присвоїти Катеринопільському селищному голові Коваленку Володимиру Андрійовичу з 8.12. 2020 року 7-ий ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах 4-ої категорії посад.

2) Встановити йому з 8.12.2020 року оклад згідно з штатним розписом та надбавку за високі досягнення праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років, надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі 600 гривень та надбавку за вислугу років, за стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування понад 39 років у розмірі 40 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

3) Здійснювати преміювання селищного голови до державних професійних свят, ювілейних дат та щомісячно в розмірі 50 відсотків від посадового окладу в межах фонду заробітної плати.

4) Надавати голові матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірах середньомісячної зарплати, передбаченої законодавством.

Зі слів самого Володимира Коваленка, в цілому щомісячно він отримуватиме «у межах 22-25 тисяч гривень, на руки — 20».

Зауважимо, селищні депутати одноголосно підтримали надбавку за «високі досягнення у праці» з першого дня роботи новообраного селищного голови. Натомість, попередній селищний голова не кожен рік удостоювався такої відзнаки.
18.12.2020 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter