"Ростдорстрой" ремонтуватиме ділянку траси Драбів-Золотоноша за 285 млн. грн., використовуючи щебінь, вартість якого у 6 разів вища за середню на ринку

15 грудня Служба автомобільних доріг у Черкаській області уклала договір з ТОВ «Ростдорстрой» з капремонту автодороги загального користування державного значення Т-24-09 /М-03/ – Драбів – Золотоноша км 0+000 – км 8+000. Вартість ремонту складає 275,04 млн гривень. Підрядник має завершити роботи до кінця 2021 року. Як інформують Наші Гроші, про це повідомляється у системі «Прозорро».

Очікувана вартість тендеру складала 285,56 млн гривень, тож знижка переможця склала лише 4%.

Для участі в закупівлі учасник мав підтвердити досвід виконання аналогічних робіт в обсязі не менше від об’ємів закупівлі в натуральних величинах та наявність обсягу річного доходу в розмірі не менше очікуваної вартості закупівлі, наявність необхідної матеріально-технічної бази та працівників відповідної кваліфікації. До участі в тендері подали документи лише «Ростдорстрой» та «СУНП «Автострада», яких без зауважень одразу допустили до аукціону.

Таким чином «Ростдорстрой» одержав від САД у Черкаській області 15-й в цьому році підряд на дорожні роботи. Загалом з початку року черкаська служба та «Ростдорстрой» уклали угод на 2,14 млрд гривень, що дає право вважати одеську компанію беззаперечним фаворитом на дорожніх підрядах в області. Всього на Черкащині провели тендерів з ремонту доріг на 5,68 млрд гривень. Другий за обсягами підрядів – СУНП «Автострада» (1,44 млрд гривень), третій – «ШРБУ-48» ( 746,46 млн гривень).

Згідно протоколу узгодження цін на матеріальні ресурси САД у Черкаській області та «Ростдорстроя» (з ПДВ), вартість основних будівельних матеріалів на цьому підряді суттєво вище зазначених у останньому моніторингу ДерждорНДІ цін за листопад у Черкаській області. Так асфальтобетон крупнозернистий в підряді «Ростдорстроя» коштує на 10% вище за вказану в моніторингу ціну, ЩМА-20 дорожче на 21%, а щебенево-піщані суміші та щебень взагалі дорожчій в середньому в 6 разів.

ТОВ «Ростдорстрой» входить у групу авторитетного бізнесмена Олександра Жукова та мера Одеси Геннадія Труханова. Його бенефіціарами через фірму «Оттема» (Угорщина) значаться Євген Коновалов і Юрій Шумахер – депутат Одеської міськради від партії «Довіряй ділам» Труханова. Всього з початку року «Ростдорстрой» виграв тендерів на 12,46 млрд гривень.
17.12.2020 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter