155 нових авто на 5 млн. доларів придбали на Черкащині в листопаді

Впродовж листопада у Черкасах та області придбали 155 нових автомобілів на загальну суму 5 млн доларів США. Це на 16% менше ніж у жовтні.

Renault стало найпопулярнішою маркою у регіоні. Минулого місяця у Черкасах придбали 35 таких автомобілів. Також був попит на Toyota і Kia. Частка цих трьох брендів склала 48% від загальної кількості продажів у регіоні, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Серед моделей лідерство по кількості продажів отримав кросовер Renault Duster. Крім нього минулого місяця часто реєстрували Kia Sportage і Toyota RAV4.
155 нових авто на 5 млн. доларів придбали на Черкащині в листопаді

У листопаді у Черкасах та області зареєстрували 125 кросоверів, що складає 80% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними моторами склала 42%. Автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання склали 26% від усіх зареєстрованих машин.

Загалом в Україні впродовж листопада зареєстрували 7,1 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 220 млн доларів США.

Найдорожчими авто, які купували українці у листопаді стали: 1 Rolls-Royce Cullinan (475 тис. доларів), 1 Rolls-Royce Wraith (450 тис. доларів), 2 Aston Martin DBX (кожен вартістю від 250 тис. доларів) і 2 Bentley Continental GT (по 300 тис. доларів за авто).

Нагадаємо, у жовтні у Черкасах та області зареєстрували 185 нових автомобілів на загальну суму 5 млн доларів США. Тоді найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage.
16.12.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter