Антікор: «Семки» звернулися до КДК адвокатів Черкаської області через сприяння у рейдерстві Євгеном Балакіним

Як інформує Антікор, нещодавно було опубліковано журналістське розслідування, завдяки якому стало відомо про підготовку провокації проти найбільшого виробника снеків під торговою маркою "Semki" з метою можливого подальшого рейдерського захоплення підприємства.

У сприянні цьому процесу підозрюють адвоката Балакіна та його фірму.

Журналісти дізналися, що приміщенні офісу юридичної компанії «Варта Права» адвокат Євген Балакін виплачував жителям Дніпра суми в розмірі 500 гривень кожному за можливу участь у провокації проти виробника снеків.

Відомий український бренд на основі вищевикладених фактів звернувся до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Черкаської області з метою притягнення адвоката Балакіна Євгенія В’ячеславовича до дисциплінарної відповідальності.

У підприємстві вважають, що поведінка Євген Балакін суперечить цілому ряду вимог до професійної діяльності адвоката та, через що він має бути притягнутий дисциплінарної відповідальності.

«Дії адвоката Балакіна Є.В. щодо посередництва у збиранні підписів неіснуючих осіб за матеріальну винагороду, з метою виконання завдання свого «замовника» направленого на дискредитацію виробника ТМ «Семки» та ймовірне наступне заволодіння майном ТОВ «Волана», є нічим іншим як грубим порушенням правил адвокатської етики, що підриває авторитет адвокатів, як осіб присягнувших дотримуватись правил законності», - йдеться у заяві.

В результаті цього звернення Балакін може бути позбавленний права на заняття адвокатською діяльністю з наступним виключенням з Єдиного реєстру адвокатів України.
10.12.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter