У Черкасах підготували третій каталог експортерів «Buy from Cherkasy region»

У Черкасах підготували третій каталог експортерів «Buy from Cherkasy region»На Черкащині взялися допомогти регіональним підприємствам прорекламувати свою продукцію та знайти нові ринки збуту й партнерів за кордоном. Тож аби підтримати експортоорієнтований бізнес в області розробили каталог експортерів «Buy from Cherkasy region».

Це вже третє видання. Перше запустили у 2018 році. Цього року каталог доповнили 17-ма новими підприємствами. Наразі в ньому представлені 68 компаній, зазначають розробники та автори ідеї в Департаменті регіонального розвитку ОДА.

Відповідно до концепції «Buy from Cherkasy region» містить інформацію про підприємство, фото виробництва та продукції, сертифікати, нагороди та відзнаки, посилання на відео- та промоматеріали, контактну інформацію.

Каталог доступний в електронному вигляді, англійською та українською мовами.

– Ми хочемо, аби якомога більше людей дізналися про можливості наших місцевих підприємств та стали співпрацювати, – зазначає директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Василь Стеценко. – Наразі ми запускаємо промокампанію каталогу «Buy from Cherkasy region». Наш план щоб до кінця цього року цей каталог розповсюджували 91 дипломатична установа в Україні та закордоном, 152 іноземні торговельні палати, 34 представництва ТПП України за кордоном та 64 іноземні торговельні мережі.

Також в Департаменті регіонального розвитку ОДА закликають підтримати регіональний бізнес та поширювати каталог експортера у власних соцмережах та на веб-сайтах компаній та організацій!

З електронною версією каталогу можна ознайомитись за посиланням (українська версія) та англійська версія.
08.12.2020 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter