З 1 листопада Нафтогаз збільшив ціну на газ до 6,33 грн. за кубометр

З 1 листопада "Нафтогаз" збільшив ціну на блакитне паливо з 4,7 до 6,33 грн за кубометр. Зростання ціни пояснили сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на газ.

НАК "Нафтогаз України" підвищила ціну на газ з 4,7 до 6,33 гривень за кубометр (тариф Місячний). Ті, хто купує блакитне паливо на рік (тариф Річний), має сплатити замість 5,24 гривень 6,45 гривень за куб (ціни вказані з урахуванням ПДВ).

У "Нафтогазі" нагадали, що тариф "Річний" дає змогу застрахуватися від подальших цінових коливань та зробити витрати на газ планомірними. До того ж, до 31 жовтня включно ще можна було встигнути підключити тариф "Річний" по ціні 5,24 грн/куб.м з ПДВ. У "Нафтогазі" пояснили зростання цін у листопаді сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на блакитне паливо. Тож вартість опалення вже найближчим часом може підвищитися на 19,5%. Складова газу в тарифах на тепло і гарячу воду - 70-80%. Платіжки за газ для більшості українців займають значну частину в загальних витратах на комуналку. Так, близько 70% - вартість опалення, решта - гаряча вода, електроенергія, холодна вода і газ

ASPI
03.11.2020 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter