Держаудитслужба: Ревізія Департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міськради встановила порушень на 16 млн. грн.

Держаудитслужба: Ревізія Департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міськради встановила порушень на 16 млн. грн. Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради за період з 01.03.2018 по 30.06.2020 виявили фінансових порушень на загальну суму 16 млн грн.

Під час проведення ревізії встановлено, що підрядна організація порушила умови договору в частині періодичності надання послуг з ручного прибирання зон зелених насаджень та, як наслідок, завищила обсяг виконаних робіт, які були оплачені у повному обсязі, отже, Департамент зайво сплатив коштів на суму 4,6 млн грн.

Департамент та підрядна організація безпідставно включили до договірної ціни до договору та актів наданих послуг суму податку на додану вартість в розмірі 695,4 тис. грн при фактичному перебуванні підрядної організації на спрощеній системі оподаткування (платник єдиного податку), як наслідок, Департамент зайво сплатив підрядній організації кошти.
21.10.2020 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter