Бюджетна комісія Черкаської міськради надали пропозиції з економії бюджету міста на 2020 рік

Бюджетна комісія Черкаської міськради надали пропозиції з економії бюджету міста на 2020 рік Як інформують у міськраді Черкас, члени комісії Черкаської міської ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики під головуванням Юрія Тренкіна розглянули низку питань майбутньої сесії та надали пропозиції щодо економії коштів міського бюджету.

Зокрема, розпорядникам коштів в термін до 12.10.2020 потрібно надати до департаменту фінансової політики інформацію щодо економії коштів по загальному та спеціальному (в розрізі об’єктів) фондах міського бюджету. Департаменту фінансової політики узагальнити дану інформацію та надати на наступне засідання постійної комісії для розгляду.

Також голова комісії Юрій Тренкін звернув увагу на низькі параметри гарячого водопостачання у мікрорайоні Митниця. Тож було дано доручення Департаменту житлово-комунального комплексу проконтролювати та звернутись до Черкаської ТЕЦ та КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» щодо надання неякісної послуги, а саме, температури гарячого водопостачання.
08.10.2020 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter