Міськрада Канева просить ВРУ ухвалити зміни в законодавстві, неприйняття яких призведе до "колапсу в теплоенергетиці"

Члени депутатського корпусу Канівської міськради звертаються до голови Верховної ради України Дмитра Разумкова з проханням якнайшвидше розглянути та ухвалити Закон України №2458. Мовляв, подальше зволікання може привести до колапсу в теплоенергетичній галузі та соціальної напруги під час опалювального сезону. Про це інформують у міськраді Канева.

«Відповідно до рекомендацій Міністерства розвитку громад і територій України (лист № 7/10.1/9661-20 від 10.06.2020) виконавчим комітетом Канівської міської ради встановлено нові тарифи на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії (Рішення №143 від 16.07.2020).

Проте їх застосування неможливе, поскільки заключення нових договорів із отримувачами послуг стримується заходами щодо запобігання та поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Єдиний шлях оперативного вирішення питання введення нових тарифів – прийняття Верховною радою України Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово – комунальних послуг» (реєстр. № 2458 від 15.11.2019)

Однак, як стало відомо, Верховною Радою України розгляд даного закону найближчим часом не планується. Таким чином підприємства теплоенергетики вже на початку опалювального сезону опиняться в критичному стані. Старі тарифи на комунальні послуги вже не діють, а застосувати нові не можливо через відсутність законодавчої бази.

Виходячи із ситуації, що склалась, звертаємось до народних депутатів всіх фракцій та позафракційних, позачергово прийняти Закон який пройшов перше читання 20.05.2020.

Подальше зволікання може привести до колапсу в теплоенергетичній галузі та соціальної напруги під час опалювального сезону», - йдеться в тексті документу.

Відповідне рішення було затверджено в ході останнього позачергового засідання сесії Канівської міської ради
05.10.2020 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter