Черкаський окружний адмінсуд зобов'язав міськраду виділити кошти на ремонт ДНЗ №21 "Веселка"

8 вересня Черкаським окружним адміністративним судом задоволено позов прокуратури до Черкаської міської ради та зобов’язано останню вирішити питання про виділення коштів на проведення ремонтних робіт аварійної частини приміщення ДНЗ № 21 «Веселка» Черкаської міської ради.

Прокуратурою встановлено, що частина приміщення навчального закладу не використовується за призначенням (спальня) у зв'язку з незадовільним технічним станом будівельних конструкцій вказаної прибудови. Кімнату для сну та відпочинку тимчасово обладнали у спортзалі.

При цьому, Черкаською міською радою, як засновником закладу, не вжито достатніх заходів з метою створення безпечних, комфортних умов для дошкільнят, які відвідують садочок.

Незважаючи на численні звернення батьків, територіального департаменту освіти, широкого розголосу вказаної проблеми в засобах масової інформації, міською радою упродовж понад трьох років кошти на ремонт кімнати, а це близько 2,5 млн грн, не виділено. Як наслідок, не забезпечено утримання та розвиток матеріально-технічної бази заснованого ним закладу освіти на рівні, достатньому для виконання вимог стандартів освіти та ліцензійних умов.

Реагуючи на порушення, прокурор звернувся з позовом до суду щодо захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства в частині забезпечення належних і безпечних умов виховання дітей-вихованців вказаного дошкільного закладу, реалізації їх прав на дошкільну освіту, які порушено шляхом бездіяльності Черкаської міської ради.
10.09.2020 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter