Прокуратура вимагатиме стягнути з "Черкаського Азоту" майже 7 млн. грн. за невиконання грошового зобов'язання

Прокуратура вимагатиме стягнути з "Черкаського Азоту" майже 7 млн. грн. за невиконання грошового зобов'язання Прокуратура Черкаської області звернулась до господарського суду Черкаської області з вимогою стягнути з ПАТ «Азот» інфляційні втрати та 3 % річних на загальну суму майже 7 млн грн у зв’язку з невиконанням указаним товариством грошового зобов’язання.

Установлено, що ПАТ «Азот» не виконало рішення господарського суду від 04.12.2014 та не сплатило на користь ПАТ «Черкасиобленерго» заборгованість за поставлену електричну енергію в розмірі більше 22 млн грн. Нарахування на вказану суму передбачених ст. 625 ЦК України інфляційних втрат і 3 % річних є особливою мірою відповідальності ПАТ «Азот» за прострочення виконання вказаного грошового зобов’язання та полягає у відшкодуванні матеріальних втрат
від знецінення грошових коштів унаслідок інфляційних процесів, а також отримання компенсації (плати) за користування утримуваними ПАТ «Азот» грошовими коштами, належними до сплати.

Варто відзначити, що основним акціонером ПАТ «Черкасиобленерго» є держава, а відтак, внаслідок реагування прокуратури задовольняється суспільна потреба в захисті її майнових інтересів.
08.09.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter