Господарський суд відмовив у розстрочці боргу в 3,1 млн. грн. фірмі родини керівника черкаської ЄС Сергія Кудактіна

Суд відмовив у розстрочці боргу в розмірі 3,1 млн. грн. фірмі родини голови обласної організації “Європейської Солідарності”.

Про це йдеться в ухвалі Господарського суду Черкаської області, інформує Кропива.
Господарський суд відмовив у розстрочці боргу в 3,1 млн. грн. фірмі родини керівника черкаської ЄС Сергія Кудактіна

Сума боргу визначена касаційною інстанцією у грудні 2019 року в результаті тривалого судового розгляду. Боргові зобов'язання утворилися в результаті фактичного користування ПП “Вересень +” місцями, які перебувають в комунальній власності міста, під розміщення рекламних конструкцій (бордів). В березні цього року було видано судовий наказ про стягнення заборгованості.

В липні ПП “Вересень +” звернулося до суду із заявою про розстрочення виконання рішення суду на 12 місяців, згідно запропонованого графіку. Боржник запропонував сплачувати заборговані кошти щомісяця рівними долями, посилаючись на скрутне економічне становище та карантинні заходи.

В ході судового розгляду заяви боржника, представник міської ради просив відмовити у її задоволенні через потребу наповнення місцевого бюджету.

Суд, приймаючи рішення про відмову у задоволенні заяви, відзначив, що карантинні заходи мають негативний вплив на всіх суб'єктів господарювання. Також заявник, на переконання суду, не надав переконливих доказів щодо наявності коштів для погашення заборгованості.

Відмова у задоволенні заяви не перешкоджає повторному зверненню до суду з аналогічних підстав. Також питання про сплату боргу частинами може бути вирішено між сторонами у добровільному порядку в межах трирічного строку пред`явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Власником ПП “Вересень +” є Юлія Кудактіна, дружина голови обласної організації партії “Євпропейська солідарність” Сергія Кудактіна.
02.09.2020 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter