Держаудитслужба: Ревізія Відділу охорони здоров'я Смілянської міськради виявила порушень на понад 11,4 млн. грн.

Держаудитслужба: Ревізія Відділу охорони здоров'я Смілянської міськради виявила порушень на понад 11,4 млн. грн. Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради за період з 01.01.2016 по 30.04.2020 та окремих питань за період з 01.01.2015 по 31.12.2015 виявили фінансових порушень на загальну суму понад 11,4 млн грн.

Зокрема, на утримання структурних підрозділів Відділу охорони здоров’я (централізованої бухгалтерії та санітарного автогаражу, які за характером діяльності та установчими документами не відповідають критеріям закладів охорони здоров’я) спрямовано кошти медичної субвенції в сумі понад 7,1 млн грн, тоді як їх фінасування має відбуватися за рахунок коштів міського бюджету.

Ревізією дотримання механізму формування цін на медичні вироби, щодо яких запроваджено державне регулювання, виявлено закупівлю Установою рентгенівської діагностичної системи за завищеною вартістю, що призвело до втрати фінансових (матеріальних) ресурсів через зайве витрачання бюджетних коштів на суму понад 1,9 млн грн.

За результатами контрольного заходу стосовно начальника Установи, інженера санітарного автогаража, лаборанта патологоанатомічного відділення КНП «Смілянська міська лікарня», завідувача відділення профілактики та профілактичних оглядів КНП «Смілянська міська поліклініка» складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На адресу об’єкта контролю направлено вимоги щодо усунення виявлених під час ревізії порушень.
18.08.2020 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter