Черкаська міськрада провела перерозподіл бюджету для виплати зарплати працівникам "Черкасиелектротрансу"

Черкаська міськрада провела перерозподіл бюджету для виплати зарплати працівникам "Черкасиелектротрансу"Черкаська міська рада ухвалила рішення, які дозволять розрахуватися з боргами та продовжити виплачувати заробітну плату працівникам комунального підприємства «Черкасиелектротранс».

Спершу депутати ухвалили зміни до програми, яка дозволить здійснити фінансування, далі ж – перерозподілили 29 мільйонів гривень, які раніше передбачали для компенсації за пільговий проїзд окремих категорій.

Утім через карантинні обмеження такі перевезення не здійснювалися.

Як розповів заступник директора КП «Черкасиелектротранс» Тарас Хвиль, на підприємстві не в змозі самостійно розрахуватися за всі витрати. Власні надходження нині суттєво впали. Під час карантину працювали тільки спеціальні рейси та перевозили медичних працівників.

– Для прикладу, раніше за надані послуги ми отримували 50 – 80 тисяч гривень у день, натомість зараз до 10 тисяч гривень. Цих коштів надзвичайно мало, – прокоментував Тарас Васильович. – Окрім того, що ми маємо виплачувати заробітну плату працівникам, нам потрібно ще розрахуватися за електроенергію та купувати запчастини для транспорту.

Загалом на комунальному підприємстві «Черкасиелектротранс» працює 420 фахівців.
15.06.2020 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter