Одеська залізниця: Міськрада Черкас заборгувала за перевезення пільговиків 674,2 тис. грн

За 3 місяці 2020 року поїзди приміського сполучення регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» перевезли 601 тис. 107 пасажирів пільгових категорій на суму 13,3 млн. грн., з яких отримано компенсацію від міських та районних адміністрацій в розмірі 4,7 млн. грн., або 35,3% від необхідної суми.

Керівництво філії постійно проводить зустрічі та надсилає відповідні листи до всіх районних, міських державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад для вирішення питань щодо компенсаційних виплат та уникнення заборгованості.

По Одеській області відсоток компенсації складає 35,6%, безпосередньо по місту Одеса – 38,1%. Варто зазначити, що по м.Одеса раніше було підписано договір по компенсації на суму 5 млн.грн з місцевого бюджету. Однак за даний період сума боргу по місту становить 2 млн. грн.

Досить непроста ситуація склалася по Білгород-Дністровському, Балтському, Березівському, Лиманському, Куяльницькому, Любашівському, Тарутинському районах та м.Білгород-Дністровськ, де не зважаючи на узгоджені договори, компенсацію за проїзд пільгових категорій громадян філія поки що не отримала. Найгірший стан по Ананьївському та Овідіопольському районах, де компенсація не отримується продовж уже трьох років.

Більше 50% компенсації відшкодовано по Миколаївській області. Однак у 2020 році від Вітовського, Первомайського, Новоодеського районів та м.Первомайськ взагалі не надходило коштів.

Один із найнижчих показників компенсації по Вінницькій області (в межах філії) - 2,7%. Від двох районів - Піщанського та Томашпільського районів у 2020 році взагалі компенсація не відбувалася.

По Черкаській області заборгованість філії становить 2 млн. грн., з них – 674,2 тис. грн. заборгувала Черкаська міська рада. Компенсація по області складає лише 19,3%, по м. Черкаси взагалі – 5,1%.
21.05.2020 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter