Держаудитслужба: Ревізія відділу ЖКК Уманської міськради встановила порушень на понад 4,4 млн. грн.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради за період з 01.02.2017 по 30.09.2019 року виявили фінансових порушень на загальну суму понад 4,4 млн грн.

Зокрема, Відділом ЖКГ безпідставно включено КП «Уманьводоканал» до мережі розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету та профінансовано на загальну суму понад 3,2 млн грн.

Через завищення обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт та оплату Відділом ЖКГ їх у повному обсязі, виконавцям робіт зайво перераховано кошти на суму понад 1,1 млн грн.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Черкаської області, Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області, Уманську міську раду. Матеріали ревізії передано Управлінню Служби безпеки України в Черкаській області.
21.05.2020 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter