Укравтодор розіграв 120,79 млн. грн. за ремонт шляхопроводу на Черкащині між пов'язаними між собою компаніями

Як інформують Наші Гроші, 7 травня Служба автомобільних доріг у Черкаській області уклала договір з ТОВ «Мост-Девелопмент» на реконструкцію шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка на 120,79 мільйонів гривень. Про це повідомляється у системі «Прозоро».

На торги прийшло усього дві компанії – «Мостозагін-55» та «Мост-девелопмент». Під час аукціону обидві компанії жодного разу не знижували вартість своєї первинної пропозиції. В результаті економія від очікуваної вартості склала усього лише 3%.

У торгах намагались взяти участь і інші компанії. Наприклад, ТОВ «Спеціалізована механізована колона № 23» подала скаргу до тендерної колегії АМКУ на дискримінаційні умови у тендерній документації. Зокрема компанія у скарзі зазначала, що учасник не може чітко встановити, які документи потрібно було подати у складі тендерної пропозиції. Інструкція з підготовки тендерної документації та додатки неї містили різні вимоги, а отже учасники мали подавати документи на власний розсуд, що на думку скаржника призвело б до не об’єктивної оцінки поданих пропозицій. Але з невідомих причин компанія відкликала скаргу до АМКУ ще до початку її розгляду.

Компанія «Мостозагін-55», яка була конкурентом «Мост-девелопмент» на цих торгах, приймала участь у державних закупівлях з часів свого створення всього дев’ять разів. І всі ці рази вона виключно приходила у пару до компанії «Мост-девелопмент». У всіх випадках коли аукціон відбувся, кожного разу перемогу отримувала «Мост-девелопмент», а компанія «Мостозагін-55» жодного разу не впала у ціні. Таким чином пара розіграла торгів на 157,01 мільйонів. При чому фірма «Мостозагін-55» створена за декілька місяців до того, як вона вперше прийняла участь у торгах разом з компанією «Мост-девелопмент». Також у довідці про працівників, які подали компанії на підтвердження вимоги наявності в учасника робітників відповідної кваліфікації, є однакові робітники.

З 2017-го року компанія «Мост-девелопмент» виграла у черкаської Служби автодоріг 28 тендерів на загальну суму 485, 97 мільйонів гривень.

Київський «Мост-Девелопмент» належить Дмитру Бондарцю і Сергію Поспєлову.

«Мостозагін-55» належить Сергію Охоті та Вадиму Поліщуку.
14.05.2020 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter