Міст через залізницю на проспекті Хіміків потребує капітального ремонту

Капітального ремонту потребує міст по проспекту Хіміків у Черкасах. Про це Суспільному розповів директор комунального підприємства "ЧЕЛУАШ" Олексій Мельник. За його словами, міст не ремонтували 35 років.

Таксист Олександр працює рік. Чоловік перетинає міст по проспекту Хіміків до двадцяти разів на день. З його слів, переїздити міст дискомфортно як для пасажирів, так і для водія.

Щодня їздить цим мостом і черкасець Сергій Паіс. Чоловік зазначив, що міст потребує капітального ремонту. Щороку, з його слів, тут роблять ямковий ремонт, але це неефективно.

Черкасець Анатолій Петренко розповів кореспондентам, що не пригадує, щоб міст капітально ремонтували. Ямковий ремонт, додає чоловік, не витримує навантаження від безперервного руху автівок і вантажівок. Під тиском міст здригається.

Балансоутримувачем об'єкту є КП "ЧЕЛУАШ", його директор Олексій Мельник розповів кореспондентам, що ямковий ремонт тут проводили в позаминулому році. Із його слів, основна проблема – це шви. Вони бетонні і розбиваються, забетонувати ці ями – неправильно. Неможливо робити це ямково, зазначив Олексій Мельник, тому, що бетон не заливається ямково.

Міст по проспекту Хіміків звели у 1983 році. Із того часу, розповів Олексій Мельник, капітального ремонту тут не проводили жодного разу:

"Ми зверталися і було доручення міського голови і Департамент архітектури замовляв проектну документацію. На якій вона стадії, чи пройшла будівельну експертизу? Бо складність об'єкту – максимальна. Проводиться вона в Києві. На якому етапі зараз це все відбувається не знаю".
13.05.2020 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter