ДПС: Черкаське ДП - виробник етилового спирту - не сплатило 3,4 млн. грн. податків

Співробітники податкової міліції ДПС у Черкаській області встановили факт кримінального правопорушення щодо ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах посадовими особами одного з державних підприємств Черкаської області, що займається виготовленням етилового спирту.
Так, під час перевірки виявилось, що протягом 2011 року шляхом неправомірного відображення у податкових деклараціях операції з придбання сировини, яка використовується в технологічному процесі виробництва, посадові особи занизили належну до сплати до бюджету держави суму податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств. Загальна сума збитків, нанесена державі внаслідок проведення таких операцій склала понад 3 мільйони 400 тисяч гривень.
Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України слідчими податкової міліції ДПС у Черкаській області матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах).
Проводиться досудове розслідування.
18.01.2013 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter