Виконком підтримав зміни до бюджету Черкас на 2020 рік

Виконком підтримав зміни до бюджету Черкас на 2020 рік За інформацією міськради Черкас, виконавчий комітет підтримав проєкт змін до бюджету.

Виконавчий комітет черкаської міської ради схвалив проєкт рішення міськради щодо змін до міського бюджету на 2020 рік.

Як пояснила директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко, бюджетна комісія обласної ради розподілила кошти державної субвенції на охорону здоров’я і освіту, і щоб їх можна було використати, потрібно внести зміни до бюджету.

«Загальна сума субвенції становить 9,8 млн грн. З них 6,8 млн грн. призначені на лікування хворих на діабет, а 2,5 млн грн. – на заробітну плату медикам. Також 479 тисяч надійшло на зарплату педагогічним працівникам приватних навчальних закладів», - розповіла Тетяна Харенко.

«Підтримка медиків на сьогодні є пріоритетом для міської влади, адже саме медичний персонал сьогодні на передовій фронту боротьбі з епідемією. Варто зазначити, що працівники інфекційної лікарні, які працюють із COVID-19, на сьогодні отримали за березень і отримають за квітень додаткове фінансування. І кошти, які зараз надійшли з держави, також будуть спрямовані на доплату медперсоналу, тож прошу підтримати даний проєкт», - зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.

Члени виконкому підтримали проєкт рішення одноголосно.

Після цього за нього проголосували на засіданні бюджетної комісії під головуванням депутата Юрія Тренкіна.
28.04.2020 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter