Боднар: На Черкащині триває "Велике будівництво". Закладено кошти на проектно-кошторисні роботи вже на 2021 рік

Боднар: На Черкащині триває "Велике будівництво". Закладено кошти на проектно-кошторисні роботи вже на 2021 рік Велике будівництво на Черкащині триває. Як інформують у Черкаській ОДА, про це зазначає очільник області Роман Боднар.

Нагадаємо, голова ОДА з Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим, який днями відвідав з робочим візитом Черкащину, оглянули хід будівництва доріг та інфраструктурних об’єктів області.

– Важливо, що цьогоріч ми заклали кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації. Аби наступного року ще швидше розпочати будівництво доріг та об’єктів соціальної інфраструктури. Також розпочали співпрацю із ініціативою CoST, яка об’єднує представників влади, громадськості та бізнесу. Наш принцип – відкритість і прозорість на всіх етапах виконання робіт. Як вже говорив, дорожня сфера на Черкащині не дофінансовувалася роками. Тому зробити ремонт всюди і за один рік – утопічна обіцянка. Але, переконані із Олексій Чернишов, зміни черкащани відчують, – зауважив Роман Боднар на власній сторінці в соцмережі.
28.04.2020 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter