Бондаренко вважає, що в Черкасах слід пом'якшити карантин для підприємців

Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко рекомендував зібратися місцевій комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій і розглянути питання пом’якшення карантинних заходів для підприємців.

«Учора у Черкасах відбувся попереджувальний страйк малих та середніх підприємців. Чому так відбувається? Тому що, на мою думку, сьогодні через запровадження карантину представники бізнесу опинилися в нерівних умовах. Супермаркети, такі як «Епіцентр», спокійно працюють, так само як і великі продуктові магазини, де відбувається скупчення людей. Натомість маленькі магазини, перукарні, будівельні склади на відкритому повітрі, меблеві салони, де може бути 2 людини на 1000 м2, не працюють.

Саме тому ми терміново проведемо засідання комісії з питань ТЕБНС, на якому детально обговоримо кожну сферу бізнесу, якій дозволимо працювати, і ухвалимо виважене рішення. Адже коли закінчиться карантин, наразі невідомо, натомість існують реальні ризики для економіки, якщо бізнес і далі не працюватиме», - зазначив Анатолій Бондаренко.
23.04.2020 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter