На "Богдан моторс" у Черкасах презентували роботу спеціалізованого автомобіля для дезінфекції

Як інформують у міськраді Черкас, на заводі автомобільної компанії «Богдан моторс» у Черкасах представникам обласної та міської влади продемонстрували роботу спеціалізованого автомобіля для дезінфекції. Вантажний автомобіль «Богдан 3378» з бортовою платформою на шасі Hyundai HD78 з встановленим додатковим обладнанням призначений для проведення робіт із дезінфекції дорожнього покриття, окремо розташованих об’єктів та будівель тощо.

В середині бортової платформи закріплена ємність для використання розчинів різноманітного складу. З лівого та правого бортів розташовані котушки з намотаним шлангом довжиною 20 метрів, які дозволяють, при нерухомому автомобілі, виконувати роботи з обробки об’єктів оператору дистанційно. Ширина обробки дорожнього покриття основним пристроєм розпилення становить 3,5 метри.

«Дана техніка має дуже цікаву конструкцію. Дуже добре, що компанія «Богдан Моторс» відреагувала на вимоги сьогодення і розробила такий автомобіль-дезінфектор. Він може стати у нагоді українським містам для боротьби з епідемією коронавірусу», - зауважив заступник міського голови Ігор Волошин під час огляду техніки.
Орієнтовна вартість цього спеціалізованого автомобіля – близько 55 тисяч доларів США.

Також представники заводу продемонстрували владцям військову та іншу автомобільну техніку, яку може виготовляти «Богдан».
23.04.2020 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter