Косарський спиртзавод відновив роботу після трьох років простою

Як інформують у ДП "Укрспирт", напередодні Великодня Косарське МПД у Черкаській області відновило свою роботу. Відвідав завод, щоб переконатися у його належному запуску та безпеці працівників в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

«Я дякую кожному працівнику нашого підприємства за наполегливу працю у ці нелегкі часи. Наразі Косарський завод на Черкащині також відновив свою роботу. Це МПД не працювало понад три роки, але за короткий строк його ввели у робочий стан. Звісно, є невеликі технічні проблеми, але їх мають виправити у робочому режимі протягом тижня. Бажаю усім працівникам заводу легкого старту, безпечної роботи та, звісно ж, міцного здоров’я», — підкреслив Сергій Блескун.
Косарський спиртзавод відновив роботу після трьох років простою

Потужність Косарського МПД становить 4 тисячі декалітрів спирту на день. Сергій Блескун привітав працівників заводу з відновленням діяльності МПД та наголосив на необхідності дотримання усіх правил безпеки в умовах пандемії — зокрема, використанні засобів захисту та дотриманні безпечної дистанції.

Зі свого боку директор Косарського МПД Станіслав Радченко зазначив, що колектив заводу активно включився у роботу після відновлення діяльності МПД.
21.04.2020 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter