Черкаська міськрада проголосувала за зменшення ставки єдиного податку для підприємців 1-ї та 2-ї категорії на час карантину

Як інформують у міськраді Черкас, депутати міської ради під час сесії проголосували за зменшення ставки єдиного податку для підприємців 1-ї та 2-ї груп, які не мають можливості працювати в умовах карантину.

Таким чином, тимчасово, на період карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням корона вірусної хвороби, для суб’єктів господарювання, робота яких заборонена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року, встановлено наступні ставки єдиного податку з розрахунку на календарний місяць (за місяці, в яких діяв карантин):

1. Для першої групи платників єдиного податку (для видів господарської діяльності, робота яких заборонена) – 0 відсотків розміру прожиткового мінімуму.
2. Для другої групи – 0 відсотків мінімальної заробітної плати.

На період 2 календарних місяців, наступних за місяцем, в якому будуть зняті обмеження роботи суб’єктів господарювання, встановлено наступні ставки єдиного податку з розрахунку на календарний місяць:

1. Для першої групи – 5 відсотків розміру прожиткового мінімуму.
2. Для другої групи – 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

Підприємці мають до 01.07.2020 року подати заяву з обґрунтуванням простою із зазначенням місця та виду здійснення господарської діяльності до управління у м.Черкасах ГУ ДПС в Черкаській області. У випадку продовження карантину на більший термін, заява подається протягом 30 календарних днів після його завершення.

«Враховуючи складну економічну ситуацію, що виникла у зв’язку з вимушеними обмежувальними заходами через епідемію коронавірусу, депутати Черкаської міської ради ідуть назустріч підприємцям міста. Як міська влада ми чудово усвідомлюємо, що зараз перед нами стоїть два головні завдання - подолати епідемію COVID19 і врятувати економіку. Підприємці - це її важлива складова, тому зменшуємо зараз податкове навантаження для того, щоб вони мали змогу після карантину в найкоротші терміни відновити свою діяльність», - говорить міський голова Анатолій Бондаренко.
13.04.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter