У Черкасах мають намір зменшити ставки єдиного податку для підприємців на період карантину

У Черкасах мають намір зменшити ставки єдиного податку для підприємців на період карантину Як інформують у міськраді Черкас, у місті хочуть зменшити ставки єдиного податку для підприємців 1-ї та 2-ї груп. Це питання розглянули сьогодні під час засідання бюджетної комісії міської ради.

Депутат Роман Діскант повідомив, що до нього звернулася черкаська міська профспілкова організація Черкаської обласної профспілки «Солідарність», яка представляє інтереси малого бізнесу. За їхніми словами, більшість ФОПів зараз не працюють, а за час простою змушені будуть заплатити єдиний податок в повному обсязі, інакше на них чекають штрафні санкції.

Роман Діскант запропонував на період карантину для тих підприємців, які не працюють, встановити ставку єдиного податку – 0, а після закінчення карантину на два місяці встановити вдвічі меншу від звичайної ставку єдиного податку.

«Ми маємо простягнути руку допомоги дрібним підприємцям у цей непростий час. Інакше вони просто можуть закритися, і ми залишимося без надходжень до бюджету, а люди – без роботи», - зазначив депутат.

Колеги по бюджетній комісії підтримали пропозицію Романа Дісканта і дане питання винесуть на розгляд найближчої сесії міської ради.
09.04.2020 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter