У Черкасах хочуть створити бізнес-інкубатор

У Черкасах хочуть створити бізнес-інкубаторНайближчим часом у Черкасах може з’явитись свій бізнес-інкубатор, інформують у Черкаському прес-клубі.
За словами депутата Черкаської міської ради Сергія Гладких - одного із ініціаторів появи черкаського бізнес-інкубатора - головним його акцентом стане розвиток інновацій: таких, як підприємництво у сфері ІТ-технологій.
– Головне завдання бізнес-інкубаторів – допомагати на початковій стадії тим, хто розпочинає свій бізнес: як відомо, у перший рік діяльності припиняє своє існування до 90% нових бізнесів – а бізнес-інкубатор зменшує цей ризик до 30%, - констатує Сергій Гладких. – Через бізнес-інкубатори свого часу пройшли 70% власників та менеджерів великих підприємств та корпорацій. Бізнес-інкубатор допомагає тим, хто хоче розпочати та розвивати власний бізнес: консультує їх, підвищує кваліфікацію, проводить навчання. Підприємців навчають знаходити інвестиції для впровадження своїх бізнес-ідей, виходити на якісно вищий рівень ведення бізнесу.
За словами Сергія Гладких, саме бізнес-інкубатори у всьому світі вважаються найбільш вдалою формою підтримки та розвитку підприємництва. Крім сприяння становленню та самореалізації молодих підприємців, вони виконують і важливу соціальну роль: вони сприяють розвитку інноваційних технологій, стаючи інтелектуальними ресурсними центрами регіону, а також сприяють наповненню бюджету (за рахунок податків нових підприємців), допомагають вирішити проблему безробіття та відродження економічної активності регіону.
На сьогодні, за словами Сергія Гладких, наразі тривають підготовчі роботи до того, аби бізнес-інкубатор запрацював у Черкасах уже цього року: проаналізовано досвід бізнес-інкубаторів, що діють у Росії, Ізраїлі та США, створено робочу групу, яка провела ряд обговорень із підприємницькими організаціями міста та міською владою, знайдено можливість старту для цієї ідеї завдяки грантовому проекту, учасником якого можуть стати Черкаси.
Важлива новація черкаського бізнес-інкубатора – це те, що навчатимуть у не лише підприємців-початківців: основи економіки та ведення бізнесу викладатимуть і студентам, і школярам – аби на етапі вступу у доросле життя молодь отримувала багаж практичних і корисних знань, що допоможуть їй побудувати кар’єру і йти по життю дорогою успіху.
14.01.2013 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter