Черкаська влада й підприємці домовилися створити фонд для боротьби з поширенням коронавірусу

Як інформують у міськраді Черкас, в Черкаській міській раді відбулася зустріч влади з представниками бізнесу Черкас. Підприємці міста готові фінансово долучитися до боротьби з епідемією та її наслідками і оперативно допомагати в перешкоджанні поширенню коронавірусної інфекції в обласному центрі.
Черкаська влада й підприємці домовилися створити фонд для боротьби з поширенням коронавірусу

Найближчим часом після певних юридичних процедур починає роботу фонд, створений для допомоги місту.

Під час спільної зустрічі з владою та медиками у першу чергу визначили потреби медичної галузі. Директор департаменту охорони здоров’я і медичних послуг Олег Стадник окреслив найголовніші проблеми, які має сьогодні місто у боротьбі з коронавірусом: це захист медичних працівників, які працюють із інфікованими, ліки для хворих на пневмонію і апарати для штучної вентиляції легенів.

Загалом складено перелік потреб на 150 млн грн, які будуть поступово закуповуватись через фонд.

«Кошти з цього фонду щодня будуть спрямовуватися на закупівлю найнеобхіднішого: засобів захисту для медпрацівників, ліків. Щодо придбання апаратів штучної вентиляції легень, вартість кожного з яких становить близько 1 400 000 гривень, а потреба міста 10-15 апаратів, то їх бізнесмени готові замовити вже зараз. Розглядаємо можливість за кошти фонду забезпечити доплату тим медичним працівникам, які безпосередньо контактуватимуть із хворими з підозрою на COVID19», - зазначає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Головне завдання, яке зараз стоїть перед владою, медиками та бізнесом - проводити своєчасну профілактику, уникнути раптової хвилі епідемії, щодня оперативно реагувати на її перебіг та ліквідувати наслідки.
25.03.2020 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter