Верховний Суд поставив крапку в тяжбі "Черкаського Азоту" та "Черкасиобленерго": Азот має сплатити енергетикам борг у 25 млн. грн.

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, Об’єднаною палатою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду закрито касаційне провадження, а відтак залишились в силі рішення судів попередніх інстанцій, якими задоволено заяву прокуратури Черкаської області про перегляд за нововиявленими обставинами ухвали господарського суду Черкаської області про визнання таким, що не підлягає виконанню, наказу господарського суду про стягнення з ПАТ «Азот» на користь ПАТ «Черкасиобленерго» майже 25 млн грн.

Основним акціонером останнього є держава, а відтак, за зверненням прокурора до суду в спірних правовідносинах задоволено суспільну потребу у захисті її майнових інтересів, шляхом відновлення виконання судового рішення про стягнення коштів, які будуть зараховані на користь державного підприємства.

Нагадаємо, що раніше, після прийняття судом рішення про стягнення з ПАТ «Азот» заборгованості на користь ПАТ «Черкасиобленерго», намагаючись уникнути фінансових втрат, ПАТ «Азот» укладено договір щодо переведення боргу на іншого боржника та ініційовано визнання такими, що не підлягають виконананню, наказів господарського суду про стягнення коштів з цього товариства.

Наразі, внаслідок реагування прокуратури, ПАТ «Азот» має сплатити заборгованість за спожиту електричну енергію, що відповідатиме державним інтересам.
17.03.2020 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter